MENU
polska english deutsch
slajd
przycisk przycisk przycisk przycisk
 

Wityng Sp.z o.o.
(63) 270 60 60 lub (63) 270 70 21
e-mail: wityng@wityng.pl

Atrakcje

Pobyt w naszym ośrodku to okazja do aktywnego wypoczynku i przeżycia niezapomnianych wrażeń.
Współpracując 
z organizatorami zajęć terenowych proponujemy wiele atrakcji, o zróżnicowanej skali trudności,
dla zorganizowanych grup zainteresowanych integracją firmową.  

 
Miłośnicy motoryzacji mogą spróbować swoich umiejętności w jeździe samochodami terenowym i quadami.  Dla odważnych proponujemy jazdę pojazdami opancerzonymi. Tym, którzy chcą spojrzeć na ziemię z lotu ptaka, oferujemy loty balonami, helikopterami i motolotniami. A miłośnikom sportów wodnych pływanie superszybkimi łodziami motorowymi,    na nartach wodnych
i skuterach oraz rywalizację załóg w regatach łodzi smoczych. Można także sprawdzić celność strzałów z pistoletu i łuku, wprawić się w rzucaniu toporem do tarczy oraz spacerować po moście linowym. Lubiący mocne wrażenia mogą wybrać żyroskop, urządzenie wykorzystywane do ćwiczeń astronautów, pilotów i skoczków spadochronowych.
 
Wieczorem, po dniu pełnym wrażeń, zapraszamy na wieczory tematyczne poświęcone między innymi ,,Powrotowi” do PRL, Hawajom czy czasom prohibicji w USA. Można także wybrać artystyczne spotkanie z gwiazdami piosenki i kabaretu. 

Położenie Ośrodka w bezpośredni sąsiedztwie jeziora pozwoliło nam na zaoferowanie naszym gościom niezapomnianych rejsów statekiem wycieczkowym. Rejsc po kilku połączonych jeziorach, poczestunek i zimne napoje na pokładzie pozwolą na świetną integrację i błogi wypoczynek.

Z menu bocznego wybierz jednego z naszych partnerów i zapoznaj się z ofertą szczegółową