Dla Firm

Oferta dla firm

Jesteśmy doskonale przygotowani do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych i targów branżowych. Oferujemy pełen zakres usług z tym związanych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne centrum konferencyjne składające się z 6 sal – jedna na 130 miejsc, jedna na 100 miejsc, jedną z 60 miejscami oraz trzy po 20 miejsc.

W standardowym wyposażeniu każdej sali znajdują się: rzutniki multimedialne, flipcharty oraz sprzęt audio-wizualny. Cały obiekt objęty jest zasięgiem bezprzewodowego internetu.

Na życzenie naszych gości przygotowujemy poczęstunek składający się z napojów zimnych i gorących oraz wybranych przekąsek.

Istnieje możliwość dowolnej aranżacji sali zgodnie z wymaganiami naszych Klientów.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb, zapraszamy do złożenia zapytania:

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wityng Sp.z o.o.
Mikorzyn 62-561 Ślesin

e-mail: wityng@wityng.pl
Tel (063) 270-60-60

Atrakcje DLA FIRM

Pobyt w naszym ośrodku to okazja do aktywnego wypoczynku i przeżycia niezapomnianych wrażeń. Współpracując z organizatorami zajęć terenowych proponujemy wiele atrakcji, o zróżnicowanej skali trudności, dla zorganizowanych grup zainteresowanych integracją firmową.   

Miłośnicy motoryzacji mogą spróbować swoich umiejętności w jeździe samochodami terenowym i quadami.  Dla odważnych proponujemy jazdę pojazdami opancerzonymi. Tym, którzy chcą spojrzeć na ziemię z lotu ptaka, oferujemy loty balonami, helikopterami i motolotniami. A miłośnikom sportów wodnych pływanie superszybkimi łodziami motorowymi, na nartach wodnych i skuterach oraz rywalizację załóg w regatach łodzi smoczych. Można także sprawdzić celność strzałów z pistoletu i łuku, wprawić się w rzucaniu toporem do tarczy oraz spacerować po moście linowym. Lubiący mocne wrażenia mogą wybrać żyroskop, urządzenie wykorzystywane do ćwiczeń astronautów, pilotów i skoczków spadochronowych.

Wieczorem, po dniu pełnym wrażeń, zapraszamy na wieczory tematyczne poświęcone między innymi ,,Powrotowi” do PRL, Hawajom czy czasom prohibicji w USA. Można także wybrać artystyczne spotkanie z gwiazdami piosenki i kabaretu. 

Położenie Ośrodka w bezpośredni sąsiedztwie jeziora pozwoliło nam na zaoferowanie naszym gościom niezapomnianych rejsów statkiem wycieczkowym. Rejs kilku połączonych jeziorach, poczęstunek i zimne napoje na pokładzie pozwolą na świetną integrację i błogi wypoczynek.

Statek wycieczkowy

Gwarantujemy niezapomniany rejs po jeziorach, który może umilać muzyka oraz serwowane posiłki i napoje.
Zachęcamy do skorzystania z oferty rejsów, zarówno firmy,
jak i Gości indywidualnych.

Avangarde

Zapraszamy do naszego świata eventu. To my wyznaczamy wysokie standardy i kierunki rozwoju w Polsce. Wieloletnie doświadczenie oraz pełna pozytywnej energii, sprawdzona kadra jest gotowa przygotować i zrealizować każdy wybrany przez państwa projekt. Można wybrać go z naszej bogatej bazy ofert tematycznych lub zamówić specjalny tylko dla Klienta.

Posiadamy na własność bardzo dużą ilość różnego rodzaju sprzętu i urządzeń eventowych co pozwala nam na zaoferowanie konkurencyjnej ceny przy zachowaniu wysokiej jakości.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz wieczornych imprez tematycznych, różnego rodzaju pikniki z dużą ilością atrakcji do wyboru oraz programy teambuildingowe i extereme.

W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową: http://avangardegroup.pl

MK Sport - organizator atrakcji

Imprezy integracyjne dla firm to nasza specjalność już od 2001 roku. To właśnie wtedy zainicjowaliśmy powstanie przedsiębiorstwa – MK SPORT. Klientom zapewniamy rozbudowany pakiet atrakcji, które wyróżniają się pod względem niepowtarzalności i oryginalności. Imprezy dla firm otaczamy szczególną opieką, dostarczając naszym klientom rozrywkę, na którą nie mogą liczyć każdego dnia. Jesteśmy przeciwnikami rutyny. Organizując imprezy integracyjne, tematyczne, pikniki firmowe czy wieczory tematyczne stawiamy na oryginalność i rozwiązania, które z całą pewnością mile zaskoczą naszych klientów.
 
Bogata oferta naszej firmy obejmuje: imprezy integracyjne, paintball, imprezy dla firm, imprezy okolicznościowe i tematyczne oraz pikniki na świeżym powietrzu. Być może dzięki nam, odnajdziesz swoją nową pasję.
 
Naszym dodatkowym atutem są: wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani instruktorzy, prestiżowe hotele oraz ośrodki wypoczynkowe. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług jest szerokie grono naszych zadowolonych klientów(referencje). 
Mając na uwadze Państwa oczekiwania imprezy integracyjne dla firm organizujemy na terenie całego kraju. Wielkopolska, Poznań, Warszawa, Kraków – z naszej propozycji skorzystało już wiele przedsiębiorstw. Zapewniamy szereg atrakcji, takich jak popularny paintball lub symulatory i kasyno na wynajem. Jesteśmy przekonani, że imprezy integracyjne, lokalizacja, jak również baza noclegowo – szkoleniowa sprostają Państwa oczekiwaniom.